![]() Hiện chưa có sản phẩm |
| TỔNG TIỀN: | 0₫ |
| Xem giỏ hàng | Thanh toán |
Tất cả sản phẩm được nhập khẩu chính hãng SIEMENS.
Bảo hành 12 tháng khi mua tại TPNewtech.
Sản phẩm bao gồm:
- Bao bì
- Thiết bị
- Hóa đơn GTGT
- CO/CQ
(Có giá tốt khi mua số lượng nhiều)
Luôn có chương trình hỗ trợ dự án công trình, hãy gọi ngay cho chúng tôi
Additional Information
Support
|
Technical Data |
Manuals / Links |
| FEATURE | VALUE |
| Built-in depth | 38.699999999 mm |
| Supporting protocol for INTERBUS-Safety | false |
| Supporting protocol for PROFINET CBA | false |
| Supporting protocol for KNX | false |
| Supporting protocol for Data-Highway | false |
| Number of password levels | 1 |
| Supporting protocol for EtherNet/IP | false |
| Number of display characters per line | 20 |
| Supporting protocol for LON | false |
| Supply voltage AC 50 Hz | 20.4 V |
| Radio standard GPRS | false |
| Supporting protocol for DeviceNet Safety | false |
| Radio standard Bluetooth | false |
| Radio standard UMTS | false |
| Supporting protocol for other bus systems | false |
| Width of the front | 128.2 mm |
| Supply voltage DC | 28.8 V |
| Supply voltage DC | 10.2 V |
| Number of display lines | 6 |
| With message system (incl. buffer and confirmation) | false |
| Supporting protocol for SUCONET | false |
| Voltage type (supply voltage) | AC/DC |
| Supply voltage AC 60 Hz | 20.4 V |
| Supporting protocol for Modbus | false |
| Suitable for safety functions | false |
| Supply voltage AC 50 Hz | 26.4 V |
| Supporting protocol for SERCOS | false |
| Process value representation (output) possible | true |
| Graphic objects presentable | false |
| Number of system buttons | 6 |
| Degree of protection (IP), front side | IP65 |
| Number of online languages | 2 |
| Supporting protocol for PROFIsafe | false |
| IO link master | false |
| Supporting protocol for Foundation Fieldbus | false |
| Supporting protocol for INTERBUS | false |
| Process default value (input) possible | true |
| With alpha numeric keyboard | false |
| With numeric keyboard | false |
| With recipes | false |
| Supply voltage AC 60 Hz | 26.4 V |
| Number of HW-interfaces industrial Ethernet | 2 |
| Useful project memory/user memory | 0 kByte |
| Operating temperature | 55 °C |
| With message indication | true |
| Supporting protocol for ASI | false |
| Radio standard WLAN 802.11 | false |
| Radio standard GSM | false |
| Supporting protocol for AS-Interface Safety at Work | false |
| Number of function buttons, programmable | 4 |
| Supporting protocol for CAN | false |
| Height of the front | 86 mm |
| Supporting protocol for PROFINET IO | false |
| With printer output | false |
| Supporting protocol for TCP/IP | true |
| Operating temperature | -20 °C |
| Supporting protocol for PROFIBUS | false |
| Supporting protocol for DeviceNet | false |
| Supporting protocol for SafetyBUS p | false |