![]() Hiện chưa có sản phẩm |
| TỔNG TIỀN: | 0₫ |
| Xem giỏ hàng | Thanh toán |
Additional Information
Support
|
Technical Data |
Manuals / Links |
| FEATURE | VALUE |
| Type of electric connection | Screw connection |
| Modular version | true |
| Power output | 240 W |
| Output voltage stabilized | true |
| Short-circuit-proof | true |
| Wall mounting possible | false |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Secondary voltage adjustable | true |
| Nominal value output voltage 1 | 24 V |
| 1st secondary output voltage | 24 V |
| Stabilized | true |
| Max. output current 1 | 10 A |
| Rated supply voltage AC 50 Hz | 230 V |
| Direct mounting possible | false |
| Built-in width | 70 mm |
| Depth | 120 mm |
| Width | 70 mm |
| Rail mounting possible | true |
| Nominal value output current 1 | 10 A |
| Rated supply voltage AC 60 Hz | 120 V |