![]() Hiện chưa có sản phẩm |
| TỔNG TIỀN: | 0₫ |
| Xem giỏ hàng | Thanh toán |
Additional Information
Support
|
Technical Data |
Manuals / Links |
| FEATURE | VALUE |
| Type of output voltage | DC |
| Depth | 58 mm |
| Width | 20 mm |
| Output voltage DC | 20.4 V |
| Input voltage DC | 20.4 V |
| Height | 73 mm |
| Suitable for safety functions | true |
| Output voltage DC | 28.8 V |
| Input voltage DC | 28.8 V |
| Redundancy | false |
| Type of voltage (input voltage) | DC |